• Follow us on
  • rss
19 kwietnia 2018

Uczestnicy OWTW’18!

Uczestnicy OWTW’18!

W tym roku, dla pełni doświadczeń warsztatowych, zmieniamy cechy poziomów zaawansowania. Oznacza to, że poprosimy Was o określenie czy tańczycie/ kontaktujecie/ improwizujecie więcej lub mniej; tu i tam, czy tylko tu… a może opcja kosmos: czyli jesteście wszędzie i robiliście już wszystko- innymi słowy lvl. mistrzowski!

Do wszystkich ruchowych wyjadaczy: w tym roku, aby móc popracować sobie na naprawdę wysokim poziomie, należy przejść selekcję. Czekamy na Wasze historie, biogramy, civiki, kariery, teksty, filmy, nagrania, pomysły, pytania no i przede wszystkim tańce.
🤘🤗Call aplikacji ogłaszamy za rozpoczęty! 🤗🤘
Dodatkowo, nasi mistrzowscy tancerze będą mieli możliwość prowadzenia własnych zajęć otwartych oraz LABoratoriów (na zasadzie wolontariatu).

LABoratoria mają charakter jednorazowych warsztatów o spontanicznym charakterze. Bazują na idei dzielenia się swoimi zainteresowaniami oraz poszukiwaniami w zakresie różnorodnych praktyk fizycznych a także alternatywnych form ekspresji artystycznych/ ruchowych: od medytacji, praktyki authentic movement przez acroyoge po capoiere a nawet ekspresywny taniec z farbami. Propozycja LABoratoriów ma umożliwić Wam dzielenie się znanymi, specyficznymi formami oraz znalezienie grupy odbiorców, która chętnie zgłębiłaby nowe lub nieco zasłyszane tematy. Bo czemu robić coś samemu i dla siebie, jeżeli można się tym podzielić z innymi?  Zachęcamy do czynnego udziału!

Przypominamy również o naszej warsztatowej platformie OWTW, na której możecie opowiedzieć o tym co robicie lub co Was fascynuje.

Niech moc inspiracji będzie z Wami!

Scroll to Top