• Follow us on
  • rss

JAK DOJADĘ?

Tak, tak… wiemy, Połczyn-Zdrój jest na końcu świata,
pieski robią tu czwarte padebure od tyłu przy otwartych oknach przy 140 km/h ;P

 

PKP

Niestety nie posiadamy połączenia kolejowego. Najbliższy dworzec kolejowy znajduje się w oddalonym o 25 km Świdwinie. Na stacji PKP przy pl. Lotników zatrzymują się pociągi m.in. ze Szczecina, Koszalina, Olsztyna, Słupska, Białegostoku i Gdańska. Świdwin jest bardzo dobrze skomunikowany z Połczynem-Zdrojem. Połączenie to obsługują prywatni przewoźnicy oraz PKS.

DOJAZDY Z POBLISKICH DWORCÓW PKP
Aktualny rozkład jazdy busów na trasie Świdwin – Połczyn-Zdrój – Świdwin
http://www.przewozymikolajczyk.pl/rozklad-jazd
Inne stacje położone najbliżej Połczyna-Zdroju to Białogard i Szczecinek. Osoby, które dojadą koleją do tych stacji prosimy o dokładne sprawdzenie połączeń PKS do Połczyna-Zdroju z tych miejscowości gdyż niestety nie ma ich zbyt wiele.
Przewoźnicy obsługujący te połączenia;
http://www.pks.szczecinek.pl/
http://www.pkskoszalin.pl/
http://www.pkswalcz.pl/

 

 

 

PKS

W sezonie letnim miasto jest dobrze skomunikowane dzięki szerokiej ofercie przewoźników autobusowych. Rozkłady jazdy busów można sprawdzić za pomocą wyszukiwarki połączeń PKS. Np. https://www.e-podroznik.pl
Dworzec autobusowy usytuowany jest na pl. Tysiąclecia Państwa Polskiego w samym centrum naszej metropolii. Dojeżdżają tu autokary z całej Polski, m.in. z Warszawy, Bydgoszczy, Częstochowy, Gorzowa Wielkopolskiego, Jeleniej Góry, Kołobrzegu, Koszalina, Piły, Płocka, Poznania, Torunia i Zielonej Góry. Kursy realizują różni przewoźnicy.

Scroll to Top