• Follow us on
  • rss

XVI Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego 2019

Nasze warsztaty to prawie 500 godzin, które możecie wybierać spośród  30 różnych zajęciach i ścieżkach jak chcecie i sami stworzyć własny plan zajęć na 6 dni. To co wybierzecie o danej godzinie będzie się odbywać każdego kolejnego dnia. Możecie wybrać spośród zajęć warsztatowych, które trwają zwykle po 1,5 godziny dziennie lub ścieżek tematycznych, które badają temat dogłębniej i zwykle trwają dłużej. Obok głównych zajęć proponujemy Wam także lekcje otwarte i laboratoria na które,nie trzeba się zapisywać się wcześniej. Opisy poszczególnych zajęć warsztatowych i ścieżek tematycznych znajdziecie w naszym systemie zapisów.

Ponieważ to na Was spada obowiązek i przyjemność układania sobie planu musicie wziąć nie tylko pod uwagę wasze chęci ale także rozważyć możliwości psychofizycznej wydolności Waszego ciała. Stanowczo odradzamy cały dzień techniki tańca Przed wyborem zajęć trzeba szczerze ocenić swój taneczny poziom.

Otwarty –  Podstawowa znajomość ruchu i ciała, koordynacji i umiejętności uczenia się, zajęcia bez konieczności wcześniejszej znajomości tematu. Brak przeciwwskazań do wykonywania wzmożonej aktywności ruchowej.

Doświadczony – Wymagający świadomości ciała i ruchu na wysokim poziomie. Minimum 4 letnie doświadczenie taneczne, regularne zajęcia i uczestnictwo w warsztatach. Udział w festiwalach, spektaklach, pokazach, miniaturach, etiudach, jam session`s.

Mistrzowski – Ograniczenie wiekowe od 21 roku życia. Minimum 6 letnie doświadczenie taneczne, uczestnictwo w warsztatach z tańca współczesnego, stały udział w zajęciach z tańca współczesnego i kontaktu improwizacji, bardzo dobra znajomość nomenklatury tańca, doskonała świadomość własnego ciała, Uczestnictwo w spektaklach/projektach o zasięgu krajowym.

 

 

 

Cennik warsztatów:

Ceny za każdą godzinę warsztatów:

Zajęcia warsztatowe = 20 zł.

Ścieżki tematyczne = 25 zł.

Warsztaty z parą instruktorów = 30 zł.

Laboratoria i zajęcia otwarte = 10 zł.

Opłata administracyjna płatna na miejscu (jednorazowo) = 50 zł.

Bilet na jeden wieczór spektakli lub filmów tańca = 10 zł.

 

 

Korzystanie z sytemu zapisów jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu warsztatów.

Regulamin XVI OWTW

Zapisz się

Scroll to Top