• Follow us on
  • rss

XVII Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego

Nasze warsztaty to prawie 300 godzin, które możecie wybierać spośród 30 różnych zajęć i ścieżek i sami stworzyć swój własny plan zajęć na 6 dni. Tradycyjnie, standardowo i honorowo wręcz, dajemy Wam różnorodną ofertę warsztatów tańca współczesnego pod czujnym okiem waszych ulubionych mistrzów. Od lat tworząc to wydarzenie dla Was i wspólnie z Wami przygotowujemy warsztatowy plan zajęć biorąc pod uwagę Wasze sugestie, opinie i marzenia.
W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka nowości, ale w większości to nasi sprawdzeni goście ze wspaniałym repertuarem, którego nie może zabraknąć. Dużo tańca, ruchu i oczywiście kontaktu, a także kilka ścieżek – dogłębniej badających temat. Oprócz znanych ulubieńców publiczności, takich jak Iwona Olszowska, Witold Jurewicz, Jacek Owczarek, Igor Podsiadły, Natalia Iwaniec czy Sebastian Flegiel tego roku do grona pedagogicznego dołączają nowe twarze. W 2022 r. będą to między innymi Wojciech Furman, Patryk Gorzkiewicz, Max Makowski i Patryk Zatrocki. Program warsztatów dzięki różnorodności form praktykowania ruchu i tańca adresowany jest zarówno do osób zajmujących się tańcem zawodowo, amatorów jak i szerokiej publiczności.
Codziennie czekają na uczestników także wydarzenia dodatkowe i atrakcje – wieczorne jamy taneczne z muzyką na żywo, prezentacje filmów tańca i imprezy integracyjne.  Nie zabraknie pokazów po-warsztatowych i widowiska tanecznego w Amfiteatrze Zdrojowym. Jak zawsze mamy także na uwadze wakacyjny wypoczynek, jakże ważny w letnie miesiące. Tegoroczne warsztaty podzieliliśmy na dwa trzydniowe sety, od niedzieli do wtorku i od czwartku do soboty. Oddzielająca oba Środa będzie dniem odpoczynku od regularnych zajęć. 
W celu zapisania się na warsztaty musicie zalogować się na swoje konto lub zarejestrować się w naszym internetowym systemie zapisów. Poproszeni zostaniecie o określenie swojego poziomu zaawansowania. Będziecie mieli również szansę zarezerwować nocleg i wybrać opcję wyżywienia. To co wybierzecie o danej godzinie będzie się odbywać każdego kolejnego dnia. Możecie wybrać spośród zajęć warsztatowych, które trwają zwykle po 1-2 godziny dziennie lub ścieżek tematycznych, które badają temat dogłębniej i zwykle trwają dłużej. 

Korzystanie z systemu zapisów jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu warsztatów.

Regulamin XVII OWTW

Zapisz się

Scroll to Top