• Follow us on
  • rss

O NAS

O NAS

Festiwal NA BOSAKA oraz OWTW są organizowane przez Stowarzyszenie Połczyńskie Innowacje Kulturalne przy współpracy z  Urzędem Miejskim oraz Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju.

Organizatorzy 2019:

Dawid Lorenc – dyrektor artystyczny festiwalu, tancerz, instruktor, absolwent P.A.R.T.S. w Brukseli.  Slave driver nas wszystkich i największy z nas wszystkich Party Monster.

Joanna Lorenc – koordynatorka festiwalu, menadżerka, tancerka, choreografka. Ukończyła PR w Koszalinie i od lat rządzi w naszym biurze. Wszystkich zna, wszystko może zorganizować.

Małgorzata Lorenc (Mama) – koordynatorka małych stópek, inicjatorka połczyńskich warsztatów.  Założycielka zespołu Figel, wieloletnia instruktorka w Połczyńskim Centrum Kultury. Od początku wspiera nas swoja wiedzą i doświadczeniem.

Maciej Lorenc (Tata). Od lat zaangażowany w działania społeczne w regionie Pojezierza Drawskiego, Mobilny Doradca Sektora 3.0, konsultant od spraw nowych technologii i rozwiązań społecznych oraz administracyjnych.

Sonia Nieśpiałowska-Owczarek – kuratorka i menadżerka festiwalu, nasza wizytówka w polskim tańcu, koordynatorka wielu ważnych kulturalnych projektów, nasza skarbnica wiedzy. “ Tylko spytamy Soni i ruszamy …”

Katarzyna Stasiak – tańczy, szyje, nie obce jej są eksperymenty tak chemiczne jak i techniczne. Dzięki swojemu zaangażowaniu w wolontariat od lat Stasia przygotowuje z nami wydarzenie w roli organizatora..

Natalia Wilk – tancerka, instruktorka tańca pod wodą. Połczyńskie odkrycie – zaczynała jako uczestniczka wiele lat temu dziś aktywnie tworzy z nami OWTW jako instruktor, koordynator i redaktor festiwalowej gazetki.

Anna Moser – menadżerka, animatorka i nasza konsultantka muzyczna, człowiek orkiestra, przez wiele lat związana z Instytutem Polskim w Wiedniu, od razu zakochała się w „Połczingu” i co roku swoją pozytywną energią wspiera nasze działania.

Anna Mikuła – tancerka, działa z nami od kilku lat, jej precyzja i doświadczenie są dla nas wsparciem w przygotowaniu sztabu wolontariuszy.

Gosia Piotrowska – asystent koordynacji festiwalu, mimo młodego wieku jej zapał do tańca i wspierania nas tworzy wyjątkową współpracę. Gosia przyjeżdżała do nas od dziecka, zna nasze warsztaty od podszewki.

Konrad Marcińczyk vel Końdzio 😉 – informatyk, programista, twórca naszego unikatowego systemu zapisów, bez którego nie wyobrażamy sobie tego wszystkiego ogarnąć.

Kamil Witaszak – wizualny sztukmistrz, fotograf, Dj – nasza wieloletnia współpraca zaowocowała fascynującymi filmami i niesamowitymi fotografiami.

Tomasz Jimmy Kowalski – tancerz, fotograf, bywalec wielu polskich festiwali, od lat jako wolontariusz pomaga nam w pięknym ujęciu Waszej ciężkiej pracy i wspaniałej zabawy.

Kamil Lorenc – nygus na urlopie.

 

 

Wolontariusze 2019:

 

Mańka

Martyna Hickiewicz

Karolina Jędrzejko

Teresa Dyrdymał

Ola Krzekotka

Julek Południak

Bartek Widerski

Ariel Kozak

Natalka Kowalska

Patryk Balicki

Alicja Hudeczek

Agnieszka Tańska

Kuba Pewiński

Monika Jarosińska

Wojtek Kałuża

Magdalena Malik

Karolina Paczkowska

Lidka Jarecka

Franciszek Owczarek

Adam Paczkowski

Scroll to Top